Reichstag - Berlín

Berlín:
Hlavní město Německa

Mapa Berlína

Zajímá Vás, jak to v Berlíně vypadá? Máte objednaný zájezd a chcete se seznámit s umístěním známých památek nebo se podívat jakou částí města budete cestovat?

Na tomto místě jsme pro Vás připravili aktivní podrobnou mapu hlavního města Německa. Na mapě najdete podrobné zakreslení ulic, terénu a zároveň také vyznačeny významné památky, náměstí a další užitečné informace. Mapu si můžete pomocí navigačních tlačítek v horní části libovolně přiblížit, posunout nebo se přepnout do satelitního nebo 3D zorbazení a vychutnat si tak realistický náhled města.


Zvětšit mapu

- Vybrat zájezd do Berlína -

Užitečné údaje:

Berlín je hlavní město Německa, rozkládající se na 892 kilometrech čtverečních. Žije zde necelých 3,5 milionu obyvatel a v náboženství převládají protestanté a římští katolíci. Úředním jazykem země je němčina. Německo je jako jedna ze zakládajích zemí součástí Evropské unie a je členem eurozóny (platí se eurem).

Dále doporučujeme:

Vydejte se na poznávací cestu i do dalších světoznámých evropských měst. Mezi jedny z nejoblíbenějších patří zájezd do Benátek, kde zaručeně najdete italskou romantiku na vodní hladině Jaderského moře nebo třeba zájezd do Paříže, která každoročně láká na své proslulé památky a muzea miliony turistů z celého světa.